// aktualności

Rejestracja na drugie spotkanie

Rejestracja na drugie spotkanie JARCampowe została oficjalnie otwarta! Spotykamy się już 8 lutego o godzinie 19.00 na barce Alrina. Czekają na Was ciekawe prelekcje, które tym razem będą poruszać tematy związane z procesami biznesowymi oraz modelowaniem dziedziny biznesowej. Tak jak poprzednio, oprócz świetnej atmosfery, można będzie liczyć także na przekąski oraz napoje wspomagające integrację.

więcej

Rejestracja otwarta

Rejestracja na JARCamp'a jest już otwarta! Bilety są oczywiście darmowe. Prócz ciekawych prelekcji i rozwijającej dyskusji możecie także liczyć na kanapeczki, napoje, coś do chrupania, i dwa trunki na pobudzenie szarych komórek. Miejsc jest tylko 65, dlatego nie zastanawiajcie się ani chwili. Przekażcie również informację znajomym. Do zobaczenia 7 grudnia!

więcej

Miejsce spotkania

Pierwsze spotkanie JARCampowe odbędzie się już niebawem! Miejscem spotkania będzie Barka Alrina. Wybraliśmy ją ze względu na kameralną atmosferę i niepowtarzalny, krakowski klimat. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu, i zachęci do intensywnej dyskusji. Kilka zdjęć barki możecie obejrzeć w naszej galerii.

więcej

Metrosoft oficjalnym sponsorem JARCampa

Miło nam poinformować, że firma Metrosoft została oficjalnym sponsorem JARCampa.

więcej